Tartlannade ülekaal oli kodusaalis peetud kohtumises kindel, kui Noortekoondisele loovutati geimides vastavalt 9, 11 ja 18 punkti, teatab volley.ee. 65-protsendiliselt (26-st 17) rünnakuid realiseerinud Kristiine Miilen panustas võitu 21 punkti, jäädes koguni 17 punktiga plusspoolele. Elis Vennola lisas võõrustajatele 10 silma. Hanna Pajula tõi Noortekoondisele 7 punkti. Emajõelinna esindus oli selgelt edukam blokipunktide arvestuses (13-2) ja rünnakuefektiivsuses (46%-24%).

Kahe võiduni peetava veerandfinaalseeria teine vastasseis on kavas laupäeval Tallinnas. Vajadusel kolmas kohtumine toimub 10. märtsil taaskord Tartus.

Teises veerandfinaalpaaris lähevad vastamisi põhiturniiril viienda koha saavutanud Famila/Võru Võrkpalliklubi ja neljandaks tulnud Tallinna Ülikool. Seeria avavaatus on kavas laupäeval Võrus.

Koha poolfinaalis on kindlustanud põhiturniiri kaks edukamat naiskonda - Kohila Võrkpalliklubi ja TTÜ.