Võtmesõnaks oli serv ja vastuvõtt. Avageimis lõi Stefan Kaibald viigiseisul 17:17 kolm head servi järjest (kaks ässa ja veel üks hea palling) ning oligi tehtud. Teine geim kulges lõpus taas võrdselt, kuni Curtis Stockton lajatas eduseisul 20:19 vasaku käega kaks ässa, taas oli asi otsustatud. Kolmandas geimis ei saanud seisul 22:22 Kevin Saar kätte taas Kaibaldi servi. Kusjuures kõigis kolmes geimis alustas Pärnu paremini, kuid Tartu siples kaotusseisust välja.

Kui esimeses mängus vedas tartlasi Stockton, siis täna oli tal alguses rünnakul üsna halb päev. Kokku tõi ta küll 10 punkti, kuid kasutegur oli +2. Skooritegemise võtsid enda õlule Kaibald (13) Brook Sedore (11) ja Mart Naaber (10). Pärnu punktiliider oli Robert Juhnevic, kes tõi 16 silma.

Tartu juhib kolme võiduni mängitavat seeriat 2:0, järgmine kohtumine peetakse pühapäeval Pärnus. Teises poolfinaalpaaris juhib Saaremaa Tallinna Selveri vastu samuti 2:0.