Tõelist trillerit oodati Tartu ja Pärnu poolfinaalist, aga Saaremaa ja Tallinna Selveri vastasseis oli isegi tasavägisem. Saaremaa võitis esimesed mängud 3 : 0 ja 3 : 1, kuid kolmandas matšis vedas eelkõige Oliver Orav Selveri 2 : 0 ette. Siis näitasid saarlased sisu ja võitsid kodupubliku rõõmuks kolm geimi järjest, lõpetades seeria.

Pärnu langemine oli hääletum. Pärast esimese mängu avageimi võitu kaotati Andrei Ojametsa juhitud Tartule koguni üheksa geimi jutti ehk kogu seeria 0 : 3. Ei tahaks öelda, et tegemist oli päris kapituleerumisega, ent väga vihast vastupanu ei olnud eile Pärnu spordihallis näha. Geimides koguti 19, 22 ja 22 punkti. Ilmselt olid usu suvepealinna meeskonna võimetesse kaotanud ka pöidlahoidjad – teist mängu järjest tuli omasid toetama kõigest paarsada pealtvaatajat.