Avageimi võitis täna Selver 25:23, kuid sealt edasi võidutsesid tartlased. Teise geimi võitis Tartu 26:24, kolmanda 25:23 ning neljanda 25:21, kusjuures viimases geimis oldi vahepeal ees 16-8.

Seeria neljas kohtumine peetakse laupäeval Tallinnas. Praegu juhib finaalseeriat Tartu kahe võiduga.

Enne teist finaalmängu tabas valitsevat Eesti meistrit Selver Tallinna tagasilöök, kui meeskonna põhipommitaja Hindrek Pulk vigastas mängueelsel treeningul põlve. Hilisemad uuringud on näidanud, et diagonaalründaja hooaeg on läbi ning seega võtab tema asendamise enda õlule nooruke Oliver Orav.

Teises kohtumises Kalevi spordihallis sai Orav hästi hakkama, mängides resultatiivselt. Kogu meeskond näitas võrreldes 0:3 kaotatud avamänguga üles võitluslikkust ning Selver suutis 0:2 kaotusseisust kohtumise 3:2 võita. Tartu meeskond oli teises kohtumises hädas omavigadega, mida kogunes viie geimiga 46 (võrdluseks, Selveril 25).

Pärast neljapäevast Tartu kodumängu liigub seeria nädalavahetuseks Tallinna - nii laupäeval kui pühapäeval mängitakse algusega 16:00 Audentese spordihallis.

03.04 Bigbank Tartu - Selver Tallinn 3:0 (23, 22, 17) STATISTIKA, seeria 1:0
07.04 Selver Tallinn - Bigbank Tartu 3:2 (-25, -20, 18, 22, 14) STATISTIKA, seeria 1:1
10.04/20:00 TÜ spordihoone: Bigbank Tartu - Selver Tallinn
12.04/16:00 Audentes SH: Selver Tallinn - Bigbank Tartu
13.04/16:00 Audentes SH: Selver Tallinn - Bigbank Tartu
15.04/20:00 TÜ spordihoone: Bigbank Tartu - Selver Tallinn (vajadusel)
17.04/20:00 Kalevi SH: Selver Tallinn - Bigbank Tartu (vajadusel)