Avo Keele juhendatavad asusid küll esialgu kohtumist geimidega 2:0 juhtima, aga kodumeeskond sellest end heidutada ei lasknud. Raskes seisus näidati korduvalt üles suurepärast võistlusvaimu, kui kaotusnumbrid ümber pöörati ja mäng otsustavale geimile viidi.

Ka 5. geimis oli Selver veel 1:5 kaotusseisus, aga seepeale toodi peagi tabloole numbrid 6:6. Rainer Vassiljevi juhendatava tiimi suurepärast hoogu enam Pärnul peatada ei õnnestunudki ja 15:10 geimivõiduga suutis Selver tabeliseisu oluliselt põnevamaks muuta. Ühtlasi lõppes seeläbi suvepealinlaste 10-mänguline võiduseeria.

Selveri parimana tõi täna 18 punkti Martti Rosenblatt, Oliver Orav sai kirja 11, Karli Allik 10 resultatiivsuspunkti. Pärnu poolelt tõi samuti 18 silma Andrus Raadik, Kardo Kõresaare nimele jäi 14 punkti, viimased geimid platsi kõrvale jäänud Hindrek Pulk tõi 12 punkti.

Pärnu VK-l on nüüd tabelis liidrina kirjas 12 võitu ja 2 kaotust, teisel kohal paiknev Selver järgneb neile 11 võidu ja 3 kaotusega.

Tänased Saja liiga mängud:

16.00 Järvamaa VK - TTÜ (DELFI TV) 0:3 (20:25, 18:25, 22:25)
17.00 Tallinna Selver - Pärnu VK (DELFI TV) 3:2 (21:25, 19:25, 25:22, 25:18, 15:10)
17.00 Daugavpilsi ülikool - Rakvere VK 2:3 (25:18, 25:18, 24:26, 23:25, 10:15)
18.00 Vilniuse Flamingo - ASK Kuldiga 3:0 (25:14, 25:13, 25:18)