Tiitlikaitsja Kohila võitis võõral väljakul kaks esimest geimi vastavalt 25:16 ja 25:20. Kolmandas geimis oli omakorda 25:23 tulemusega edukam TTÜ naiskond. Neljandas geimis pani külalisvõistkond Kohila enda paremusega maksma, olles parem numbritega 25:21, kirjutab volley.ee.

Kertu Laak panustas võitu 19 punkti, jäädes 8 silmaga plusspoolele. Koguni viis pallinguässa löönud Maarja Kerner lisas 13 ning Julija Mõnnakmäe, Laura Parts ja Kateryna Dudnikova võrdselt 8 punkti. Mari-Liis Graumann vastas TTÜ esinduse poolel 14, Reelika Raap 12 ja Kaisa Õunpuu 10 punktiga.

TTÜ kogus blokis viis punkti vähem (7-12), kuid oli ühe punktiga edukam pallinguässade arvestuses (10-9). Pallingu vastuvõtul ja rünnakuefektiivsuses olid mõnevõrra täpsemad võitjad - vatsavalt 42%-41% ja 40%-33%.

Finaalseerias kaks esimest mängu võitnud Kohila Võrkpalliklubi võõrustab TTÜ-d 15. aprillil, kui kavas on seeria kolmas mäng. Kohila esinduse võidu korral on tänavune Eesti meister selgunud, TTÜ võit pikendaks seeria neljamänguliseks.

Homme kell 18 võõrustab Tallinna Ülikool kolme võiduni peetavas pronksmedaliseeria valahingus Famila/Võru Võrkpalliklubi.