TLÜ võitis kodusaalis peetud vastasseisus TTÜ vastu esimese geimi 25:22, kuid kaotas teise 19:25. Kolmandas ja neljandas geimis avaldus TLÜ ülekaal numbrites 25:20 ja 26:24, teatab volley.ee. Raili Kont-Kontson tõi võitjatele 21, Silja Ostrov 20 ja Merlin Hurt 11 punkti. Maali Kanemägi vastas külaliste poolel 18, Erle Püvi 14 ja Renna Koha 12 punktiga.

Kui rünnakuefektiivsuses oli protsentidega 40:37 edukam TTÜ, siis blokipunktide arvestuses jäädi võitjatele koguni 7 punktiga (4:11) alla. Serviässasid lõid mõlemad naiskonnad neli.

Kohila naiskond võitis põhiturniiril kümnest mängust üheksa ja 27 kogutud punktiga hõivati turniiritabelis esikoht. TTÜ kogus teisena 21 ning Tartu Ülikool/Eeden ja TLÜ kolmandana-neljandana võrdselt 15 punkti. Viiendale tabelireale platseerunud Famila/Võru Võrkpalliklubi kontosse jäi 12 silma, Audentese SG/Noortekoondis punktiarvet ei avanud.

Punktiseis ei ole siiski lõplik, kuna Balti Liigas osalevad Eesti võistkonnad (Kohila, TTÜ, Tartu ja Võru) reastuvad Balti Liiga põhiturniiri lõpptulemuste alusel kohtadele 1-4, mille eest lisatakse Eesti meistrivõistluste põhiturniiri tulemustele punktid järgnevalt: 1. asetus – 4 punkti 2. asetus – 3 punkti 3. asetus – 2 punkti 4. asetus – 1 punkt.