Selverit ootab kaheksandikfinaalis Prantsusmaa meistrivõistlustel 13. kohal olev Beauvais Oise.

Mängu käik:

Isku - Selver 2:3 (25:20, 21:25, 25:17, 17:25, 13:15
)

Viies geim:

13:15. Loftesnes toob otsustava punkti! Selveri mänguvõit ja pääs 16 parema hulka!

13:14. Soomlased jäävad ellu.

12:14. Matšpall!

12:13. Selver pääseb juhtima!

11:11. Jälle viik. Ja soomlaste mõttepaus.

11:10. Soomlaste napp edu.

9:9. Viik!

9:7. Selver võtab mõtlemisaja.

6:6. Ikka viik.

4:4. Viiginumbrid püsivad.

1:1. Loftesnes servib Meresaare punkti järel auti.

Selveri algrivistus: Petrovs, Loftesnes, Meresaar, Õuekallas, Pašitskii, Kivisild ja libero Esna.

Neljas geim:

17:25. Selver viigistab mängu 2:2-le.

17:24. Geimpall Selverile.

17:22. Neljas geim tundub Selverile tulevat.

16:20. Selver saab blokist punkti.

14:17. Meresaarelt tähtis punkt, sest soomlased olid jõudnud kahe punkti kaugusele (14:16).

12:16. Neljapunktiline edu püsib.

10:14. Meresaarelt järjekordne punkt. Selver hoiab eduseisu.

7:10. Selverilt kohe 3:0 vahespurt otsa ja Isku meeskond võtab aja maha.

7:7. Soomlased jõuavad järele!

3:7. Selver sai bloki abil punkti.

2:5. Isku servib meie õnneks auti.

1:3. Pašitskiilt punkt Selverile.

Kolmas geim:

25:17. Soomlased asuvad mängu juhtima 2:1.

22:16. Selveril ei õnnestu vahet vähendada.

20:14. Isku-Volley liigub kolmanda geimi võidu suunas.

2:2. Tasavägine algus.

Selveri algrivistus endiselt: Petrovs, Loftesnes, Meresaar, Õuekallas, Pašitskii, Kivisild ja libero Esna.

Teine geim:

21:25. Selver võidab teise geimi.

20:24. Selveri esimene geimpall.

19:22. Selverit lahutab geimivõidust vaid kolm punkti.

17:21. Isku servib auti! Väga valus löök soomlastele nii otsustaval hetkel.

15:19. Isku-Volley võtab mõtlemisaja.

14:17. Meresaarelt oluline punkt.

13:16. Isku vähendab vahet. Juba 4:1 vahespurt.

9:15. See geim kuulub Selverile. Siiani ilmne üleolek.

8:12. Selveri soliidne eduseis püsib.

6:10. Juba pluss neli meile. Kas Selver on lõpuks oma mängu käima saanud?

6:8. Selver hoiab edu.

4:5. Meresaarelt punkt.

3:3. Selver jõuab viigini.

3:0. Soomlased domineerivad ka teise geimi algust.

Esimene geim:

25:20. Avageim soomlastele.

24:19. Isku esimene geimpall.

21:17. Vahe taas neli punkti.

19:15. Isku mängijad löövad palli maha. Avageim kipub käest libisevat.

16:12. Meresaarelt punkt.

14:11. Selveril ei õnnestu kuidagi vahet vähendada. Tallinna klubi rünnak on siiani üsna hambutu.

12:9. Isku edu püsib.

8:7 Isku on teinud 5:2 vahespurdi.

3:5. Meresaare rünnakust punkt Selverile.

2:2. Algus on tasavägine.

Mäng algas kell 18:30.

Selver vajab edaspääsuks kolme geimivõitu, soomlased loodavad muidugi võita neli geimi. Selveri võidu korral ootab neid kaheksandikfinaalis Prantsusmaa meistrivõistlustel 13. kohal olev Beauvais Oise.

Mängu eel:

Ennetamaks halbu üllatusi ilma poolt, sõitis Tallinna Selveri võrkpallimeeskond Tamperesse teisipäeval ja oli eile pärastlõunal juba hotellis.

Eurosarja Challenge Cup 1/16 finaali kordusmäng Tampere Isku-Volley meeskonnaga peetakse täna õhtul kell 18:30. Esimesest kohtumisest Tallinnas väljus mäletavasti võitjana Selver (3:0). Nüüd on edaspääsuks vaja kolme geimivõitu, soomlased loodavad muidugi võita neli geimi.

„Kõik mehed on terved ja võitlusvalmis," raporteeris peatreener Avo Keel hotellitoast, kirjutab volley.ee. „Täna hommikul teeme veel trenni, peame plaani ja siis otsustame, kes algkuuikus platsile lähevad."

Teadmiseks eestlastele, kes homme Tamperes juhtuvad olema - või Selveri poolehoidjatele, kes selleks sinna lausa sõidavad: mäng algab Pyyniki pallihallis (Ammatikoulunkatu 20) 15. detsembril kell 18.30.

Tallinnas suhteliselt kahvatu mulje jätnud Isku on Soome meistriliigas võitnud kuus viimast mängu järjest ja paikneb 21 punktiga 11-st mängust kolmandal kohal. Eespool on Pielavesi Sampo 28 ja Rovaniemi Team Lakkapää 24 punktiga.

Tampere Isku on neljakordne Soome meister, seitsmekordne hõbe ja seitsmekordme pronks, kolmekordne karikavõitja. Kõik need saavutused jäävad aastate taha, aga Isku ilmutab uue tõusu märke.