Tänavuse hooaja debütant läks kaheksandikfinaalis vastamisi esiliigas palliva Eesti Maaülikooli spordiklubi võistkonnaga ja võitis mõlemad kohtumised 3:0, teatab volley.ee. Kui koduväljakul peetud avamängus teenis esiliiga võistkond 45 punkti, siis nädalavahetusel Tartus peetud matšis jäi nende saldoks 39. "Numbrid räägivad iseenda eest," kommenteeris peatreener Urmas Tali korduskohtumist portaalile saaremaasport.ee. "Kõik mehed, kes meil kaasas olid, said ka väljakule. Hoidsime vahe enda jaoks soliidse."

Teises kaheksandikfinaalis läksid vastamisi Tartu Bigbank ja Järvamaa Võrkpalliklubi ning siin oli võitja selgitamisel põnevust rohkem. Kesk-Eesti võistkond suutis mõlemas matšis tartlastelt näpsata geimi, ent seeria kokkuvõttes siiski Bigbank kindlalt järgmisse ringi. Seal ootab neid juba tõeliselt tuline vastasseis, kui poolfinalisti asutakse selgitama karikat kaitseva Pärnu Võrkpalliklubiga. Selle tabelipoole teine finalist tuleb esiliigas palliva LotusTimber / Neemeco SK ja TTÜ vahelisest duellist.

Saaremaa Võrkapalliklubi ootab järgmises ringis Tallinna Selver, neljandas veerandfinaalis mängivad Rakvere Võrkpalliklubi ja esiliiga sats TTÜ / Kiili.