Saaremaa poolel tegi taaskord suurepärase esituse diagonaalründaja Hindrek Pulk, kes tõi 19 punkti (+11), 32st tõstest realiseeris ta 17 (53,1%), lisaks 2 serviässa. Rauno Tamme arvele kogunes 9 punkti (+3). Kogu meeskonna vastuvõtt oli 64,3%, rünnak 44%, kirjutab volley.ee. Meeskond tegi ühtlasi ilusa kingi kahele põhimehele, kel oli täna sünnipäev - libero Johan Vahterile ja sidemängija Alexander Tuschile. Tõsi, mõlemad mängisid ka ise suurt rolli, Vahteri vastuvõtuprotsent oli 66,7, Tusch tõi lisaks mängu juhtimisele ka 4 punkti.

Rakverel keegi kahekohalise punktiskoorini ei jõudnud, parimana kogus Nicolas Timothy Dubinsky 11 punkti (+1). Seejuures oli vaid kahe Rakvere mängija efektiivsuse näitaja plussis. Meeskonna vastuvõtt oli väga hea (75,9%), ent rünnakuid realiseeriti vaid 39-protsendiliselt.

Liigatabelis on Saaremaa seega jätkuvalt teine (28 punkti), Rakvere hoiab nädalavahetuse järel 22 punktiga viiendat kohta.

Põnevat mängu nägi täna Audentese spordihallis, kus Tallinna Selver pidas viiegeimilise lahingu Daugavpilsi ülikooliga. Selver läks kohtumist küll 2:0 juhtima, ent kaotas kaks järgmist geimi. Otsustavas vaatuses näitasid Tallinna klubi mängijad kindlat kätt ning võtsid 15:8 geimivõidu ja kogu mäng seega Selverile 3:2 (25:15, 25:21, 28:30, 23:25, 15:8).

Taas vedasid Selveri rünnakuid Oliver Orav (24 punkti, +21) ja Albert Hurt (17 punkti, +7). Taavi Nõmmistu lisas 16 punkti (+5) ja Reimo Rannar 10 (+5). Selver teenis blokiga 15 punkti (neist 5 läks Rannari arvele) vastase 7 vastu. Selveri vastuvõt oli 62,7%, rünnak 54,2%. Daugavlpilsi samad näitajad olid vastavalt 49,5% ja 47,1%.

Selver tõusis Credit24 Meistriliigas mööda Tartu Bigbankist ning hoiab 24 punktiga kolmandat kohta.

Järvamaa VK kaotas pühapäeval kodusaalis Jekapbilsi Lušile 0:3 (19:25; 17:25; 19:25). Liigatabelis on Järvamaa 9 punktiga 11.