Kuressaares peetud vastasseisus lõppes avageim kodupubliku rõõmuks Saaremaa kindla 25:10 üleolekuga. Teises geimis jäi favoriit Saaremaa peale 25:19 ja kolmandas 25:17 tulemusega, võttes sellega 3:0 (10, 19, 17) võidu, kirjutab volley.ee.

Avageimis koguni üheksa punktiga säranud Dorit Heinastu tõi võitjatele üleplatsimängijana 15 punkti, näidates ka mängu parimat kasutegurit +10. Janne Järvalt aitas võitjaid 13 ja Erle Püvi 9 punktiga. Mirje Roasto vastas Krampi poolel 8 punktiga.

Saaremaa naiskond oli selgelt edukam rünnakul, kus Krampi 24-protsendilise efektiivsuse vastu näidati 40-protsendilist täpsust. Blokis kogusid võitjad neli ja kaotajad ühe ning pallingul võõrustajad kuus ja külalised ühe punkti.

Veerandfinalist selgub homses Heleni Koolis toimuvas kordusmängus, milles Kramp vajab esmalt 3:0 või 3:1 võitu ja seejärel paremust ka kuldses geimis. Ülejäänud tulemused tagavad edasipääsu Saaremaale. Mäng saab alguse kell 13.45.