Eelmise hooaja finalist Pariis pidas võõrsil Chaumonti meeskonna vastu tõelise põnevusetenduse teises geimis, mis kaotati lõpuks mitmest geimpallist hoolimata 37:39. Lõpuks tuli pariislastel vastu võtta 1:3 (-18, -37, 24, -23) kaotus. Kreek sai kogu kohtumise jooksul rünnata vaid seitsmel korral, millest neli lõppesid punktivõiduga. Sarnaselt esimesele voorule tõi eestlane blokis koguni viis punkti, kirjutab volley.ee.

Möödunud nädalavahetusel kolme võidupunktiga startinud Poitiers lisas eile tabelisse ühe silma, kui võõrsil jäädi 2:3 (23, -20, -17, 24, -12) alla Keith Puparti eelmisele koduklubile Setele. Aganitsa arvele kanti seitse punkti, millest neli tulid rünnakul (36%) ja kolm blokis.

Kui osad teise vooru vastasseisud on veel pidamata, hoiab Poitiers nelja silmaga teist kohta. Pariisi esindus on kahe punktiga üheksas.