Pärnus toimuval EEVZA etapil teevad lisaks Nõlvak-Tiisaarele kaasa Venno, Täht ja Kollo


Kusti Nõlvak/Mart Tiisaar
Kusti Nõlvak/Mart TiisaarFoto: Foto: fivb.com

14.-15. juulil toimub Pärnu rannas rahvusvaheline Ida-Euroopa Võrkpalliassotsiatsiooni EEVZA rannavolle etapp meestele, kus teeb kaasa ka Eesti esiduo Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar Gerardo´s Toys. Lisaks saab liival näha meie saalikoondise mängijaid Oliver Vennot, Robert Tähte, Kristo Kollot, Rauno Tammet.

Rannavõrkpall pole saalikoondislastele sugugi võõras, Kristo Kollo ja Oliver Venno võitsid 2008. aastal koguni rannavõrkpalli U19 maailmameistri tiitli. Seekord nad siiski koos ei mängi, Kollo on paaris Robert Tähega ja Venno paariliseks on Karl Jaani. Rauno Tamme tuleb väljakule koos Kaspar Pomerantsiga.

Äsja võitsid Kollo ja Täht koos Pärnumaa rannavõrkpalli meistrivõistluste kolmanda etapi. Koos on treenitud vaid loetud päevad. Mängijad ise võtavad turniiri kui head vaheldust, ent ka sportlikud eesmärgid on siiski olemas. “Laupäeval tegime esimese trenni, oleme teinud nii pallitrenne kui jõusaalis käinud. Ja ühe turniiri,” kommenteeris Kollo.

“Põnev ja huvitav on! Ma olen viimase kahe aasta jooksul rannavõrkpalli mänginud mõned korrad. Aga eks me teeme seda põhiliselt lõbu pärast,” ütles Täht. “Hoiame pigem madalat profiili ja vaatame, kuidas läheb. Muidugi tahame võita ka, miinimumeesmärk on põhiturniirile pääs, mingeid pingeid meil aga pole, iga võit on bonus,” lisas Kollo.

Seotud lood:

Eesti mängijate kõrval läheb võistlustulle paare Venemaalt, Valgevenest, Lätist, Ukrainast.

Samal ajal toimub Pärnu rannas naistele koduse rannavolle karikasarja neljas etapp Nathan/McDavid Cup.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare