Eile Selver Tallinnale 1:3 kaotanud Pärnu Võrkpalliklubi asus täna TTÜ vastu geimidega 2:1 juhtima, kuid külalised suutsid mänguseisu viigistada. Viienda geimi 15:10 võitnud Pärnu meeskonna võidunumbrid olid täna 3:2 (23, -18, 19, -18, 10), kirjutab volley.ee. Hindrek Pulk panustas võitu 16 ja Timo Tammemaa 15 punkti. Jaanus Nõmmsalu lisas koduvõistkonnale 11 silma. Koguni kaheksa blokipunktiga säranud Siim Ennemuist tõi TTÜ meeskonnale 18 punkti, Daniel Maciel lisas omaltpoolt 17 punkti.

Järvamaa Võrkpalliklubi suutis koduses Paide E-Piim Spordihallis Selver Tallinna vastu võita ühe geimi, kuid 1:3 (-14, -17, 23, -17) kaotusest koduvõistkonnal siiski pääsu ei olnud. Tavapäraselt suutis Selveri suurima punktisumma koguda Lincoln Williams, kelle arvele märgiti 17 silma. 7 vastaste rünnakut punktiväärselt pidurdanud Meelis Kivisild toetas võitjaid 15 ja Federico Marretta 11 punktiga. Romet Priimägi tõi Järvamaa esindusele 14 ja Virko Vantsi 11 punkti.

Neljanda järjestikuse kaotuse saanud Danpower/Võru Võrkpalliklubi jäi kodusaalis 0:3 (-16, -23, -14) alla Rakvere Võrkpalliklubile. Rauno Tamme ja Kevin Saar panustasid võitu vastavalt 13 ja 10 punkti, leedulane Robert Juchnevic vastas Võru võistkonna poolel 12 silmaga. Võru meeskond oli eelkõige hädas rünnakute realiseerimisega, kui punktiks löödi vaid iga kolmas üritus (33%). Lääne-Virumaa esinduse sama näitaja oli 56%

Selver tõusis tänase võidu ja 15 punktiga turniiritabelis esimeseks, mööda Bigbank Tartust. Emajõelinna võistkonnal on ühe vähempeetud mängu juures kirjas 13 punkti. TTÜ jätkab 11 punktiga kolmandal kohal. Seitsmendal tabelireal paikneval Pärnul on ülejäänud võistkondadega võrreldes ühe-kahe vähempeetud mänguga kogutud kaheksa punkti.

Schenker Liigas järgmisel nädalal mänge ei peeta. Uuesti püütakse punkte 8. novembril, kui väljakule tulevad 10 võistkonda.