Viimases pausieelses (Eesti klubide jaoks jätkub ühisliiga jaanuari teisel nädalavahetusel) mängus alistasid pärnakad koduväljakul Daugavpilsi Universitāte 3:0 (25:16, 25:17, 25:14). Põhikoosseisuga mänginud Pärnu võistkonna parim oli nende diagonaalründaja Hindrek Pulk 17 punktiga. Selgelt olid võitjad paremad nii vastuvõtul (71,8 vs 53,1), rünnakul (50,7 vs 35,8) kui blokis (10 vs 2), kirjutab volley.ee.

Eesti klubidest teisena läheb vaheajale Tallinna Selver, kes möödus nädalavahetuse kohtumistega Tartust. Avaringi lõpetas klubi raske aga magusa 3:2 (21:25, 20:25, 26:24, 25:19, 15:7) võiduga ASK Kuldīga üle. Selveri edukaimatena tõid mõlemad nende diagonaalründajad ehk Lincoln Williams ja Oliver Orav 14 punkti, Karli Allik ja Denis Losnikov lisasid 13.

Tartu Bigbank oli võõrsil viiegeimilises lahingus parem Ozolnieki Poliursist. Kodumeeskonna poolt vaadatuna lõppesid geimid (26:24, 21:25, 25:23, 21:25, 8:15). Tartu edu aluseks oli võimas blokimäng. Sulustamisega teeniti koguni 22 (!) punkti ja eriti hoos oli Mart Naaber, kelle arvele läks kaheksa blokipunkti, Kevin Soo lisas viis ja Taavi Nõmmistu neli. Selver kogus avaringiga 25 punkti, Tartu 23. Neist mõlemast võib aga mööduda kaks mängu vähem pidanud RTU/Robežsardze, kel praegu 21 punkti. Järvamaa Võrkpalliklubi suutis kodusaalis nende vastu küll kolmanda geimi 25:23 võita, ent teistes olid lätlased selgelt paremad ja mäng lõppes Kesk-Eesti meeskonna poolt vaadatuna 1:3 (16:25, 17:25, 25:23, 10:25). Järvamaa parim oli 13 punktiga Virko Vantsi.

Viienda Eesti klubina võistlustules olnud TTÜ sai 3:0 (28:26, 25:20, 25:20) võidu Jēkabpils Lūši üle. Taas oli tudengiklubi parim Sander Rätsep, ent sel korral mitte väga suure vahega. Temalt 13 punkti, kümme lisasid nii Siim Ennemuist kui Taavi Arula.