Esimesena jõudis nelja parema hulka Pärnu Võrkpalliklubi, alistades teistkordselt RTU/Robežsardze. Täna olid pärnakate võidunumbrid Riias 3:0 (27:25, 25:18, 25:16). Robert Juchnevic tõi 14, Kevin Saar 11 ja Taavet Leppik 9 punkti.

Saaremaa VK sai Jelgava meeskonnast samuti jagu 3:0 (25:15, 25:21, 25:16) ja tagas edasipääsu. Võitjate suurim punktitooja oli Tomaš Halanda 14 silmaga. Haiguse tõttu ei teinud kaasa Saaremaa sidemängija Alexander Tusch ja Rauno Tamme, kuid neid asendanud Aleksander Eerma ja Helar Jalg olid igati ülesannete kõrgusel.

Kõige üllatuslikum tulemus oli avamängudest kahtlemata põhiturniiri kuuendana lõpetanud tiitlikaitsja Rakvere 3:2 võit põhiturniiri kolmanda meeskonna Tartu Bigbanki üle. Täna võtsid tartlased koduväljakul 3:1 (25:20, 20:25, 25:12, 25.19) võiduga revanši ja viisid seeria otsustavasse mängu, mis peetakse homme õhtul taas Tartu Ülikooli spordihoones. Temporündaja Meelis Kivisild säras 16 punktiga (+12), 15st rünnakust realiseeris ta edukalt 11 (73%) ning lõi neli serviässa. Brooke Sedor ja Stefan Kaibald toetasid teda 13 ja 12 silmaga. Teist kohtumist järjest mängis Rakvere diagonaal Eli Lulla üle Tartu ametivenna. Lulla saldo: 13 punkti (+5; rünnak 41%), Curtis Stocktoni samad numbrid olid 11 (-1; 33%).

Ainsa Läti meeskonnana jõudis järgmisel nädalal Kuressaares peetavale finaalturniirile Jekabpils. Avamängus said nad Audentese spordihallis Tallinna Selveri üle raske 3:2 võidu, täna oldi kodusaalis paremad 3:1. Kusjuures neljas geim oli tõeline thriller: Selver tuli tänu Oliver Orava uskumatule serviseeriale välja 19:24 kaotusseisust ja evis geimpalli, ometi võitis Jekabpils 28:26. Valus! Lätlaste võidunumbrid olid täna 25:23, 23:25, 25:20, 28:26.