2018. aasta avamäng pakkus kohe tõelise maiuspala, kus võitja selgitamiseks läks tarvis viit geimi. Pärnu võitis kaks esimest vaatust vastavalt 25:20 ja 25:21 ning sai seeläbi kätte 2:0 eduseisu, ent lasi Tartu mängu tagasi. Kaks järgmist vaatust kuulusid Bigbankile seisuga 25:20 ja 25:23. Viies geim oli tasavägine, kuni selle suutis 15:12 enda kasuks kallutada Pärnu, võttes 3:2 (25:20; 25:21; 20:25; 23:25; 15:12) mänguvõidu, vahendab volley.ee.

Liigatabelis jätkab Pärnu 35 punktiga teisel, Bigbank Tartu 30 punktiga viiendal kohal.

Võitjate poolel kerkis resultatiivseimaks Taavet Leppik, kes tõi 19 punkti (+10), Toms Švans panustas 11 (+8) ja Kevin Saar 10 (-1) punkti. Pärnu meeskonna vastuvõtt oli 67,5%, rünnak 42,1%. Blokist teenis Pärnu 9 punkti (neist 4 läks Švansi arvele), servilt 4 (tehti ka 16 serviviga).

Bigbaki edukaim skooritegija oli 17 punktiga (+5) Curtis Stockton, 11 punkti tõid nii Meelis Kivisild (+3; 6 blokki), Brook Sedore (+6) kui Stefan Kaibald (+5). Sulustamisega teenis Tartu sarnaselt Pärnule 9 punkti, serviga 6 (22 viga). Tartu meeskonna vastuvõtt oli 54,3%, rünnak 44,1%.

Järgmised Credit24 Meistriliiga kohtumised peetakse juba eeloleval nädalavahetusel.