Kreek tegi võõrsil saadud 3:2 võidumängus tabeli neljanda Ajaccio üle järjekordse hea partii, tuues +9 efektiivsuse juures 14 punkti, teatab volley.ee. Rünnakuid realiseeris tempomees 57%-liselt, 4 punkti tõi lisaks bloki ja 2 pallinguga.

"Mäng oli väga närviline, ühe vaidlusaluse punkti tagajärjel sai meie nurgaründaja kollase ja punase kaardi ning eemaldati mängust," tõi Kreek mängust välja ühe värvika seiga. Enda mängu kommenteeris temporündaja järgmiselt: "Polnud minu poolt just parim mäng, aga sellest piisas, et 3:2 võit kätte saada."

Turniititabelis hoiab Pariis 32 punktiga AS Cannes'i (35) järel teist kohta, parimate servijate edetabelit juhib Kreek 32 ässaga.

Sete jäi võõrsil 2:3 alla Lyonile ning langes tabelis kaheksandaks, kolmandast kohast lahutab neid ühe vähempeetud mängu juures aga vaid neli punkti. Pupart ei teinud kaasa juba teises järjestikuses kohtumises.

Terville Florange pidi võõrsil tasavägises mängus Pariisi St-Cloud naiskonna 3:1 paremust tunnistama. Kogu mängu kaasa teinud Polina Bratuhhina-Pitou kogus 13 punkti (kasutegur +8), õde Natalja sai sama punktisumma kokku kolme geimiga. Eliisa Peit sekkus korraks viimases geimis ja punktiarvet ei avanud. Tabelis on Terville 8 punktiga 9. kohal, järgmises ringis on reedel vastaseks lähim jälitaja Istres.