Koduseinte toel 3:0 (8, 16, 10) võidu Tartu Ülikool/Eedeni üle saavutanud Kohila Võrkpalliklubi parim oli 15 punkti kogunud Kertu Laak. Seejuures realiseeris Laak üheteistkümnest rünnakust koguni kaheksa (73%) ja näitas kasutegurit +13. Ukraina leegionär Kateryna Dudnikova aitas võitjaid 10 silmaga. Teine Ukraina võrkpallur Iryna Brezgun lisas võitjatele 8 ja Eliisa Peit samuti 8 punkti. Tartlannade edukaim oli 10 punkti kogunud Elis Vennola, kirjutab volley.ee.

Eelmise hooaja pronksisele naiskonnale Jelgava/LU-le ühe geimi loovutanud TTÜ/Tradehouse kirjutas võõrsil teenitud 3:1 (21, -16, 24, 15) võiduga tabelisse esimesed kolm punkti. 14 silmaga pluspoolele jäänud Maali Kanemägi panustas võitu 16 ja möödunud hooajal Kohila võistkonnas pallinud Mari-Liis Graumann samuti 16 punkti. Erle Püvi assisteeris 13 ja Reelika Raap 11 punktiga.

Famila/Võru Võrkpalliklubi võitis võõral väljakul ühe geimi, kuid pidi lõpuks leppima 1:3 (-17, 12, -13, -23) kaotusega Läti võistkonnale Zeltalejale. Kaisa Kirikal jõudis võrulannade poolel 17 ja Margot Pähn 13 punktini. Heleene Hollas ja Hippe Oimet tõid Eesti esindusele võrdselt 8 silma.

Uue tulijana naiste Balti liigas osalev Tallinna Ülikool esimeses mängus punktiarvet ei avanud, jäädes Lätis toimunud kohtumises 0:3 (-21, -23, -16) alla VK miLATss võistkonnale. Ainsana jõudis TLÜ poolel kahekohalise resultaadini Raili Kont-Kontson, kelle arvele märgiti koguni 21 punkti. Kati Keel lisas külaliste kontosse 7 silma.

Pühapäeval mängivad Lätis Tartu Ülikool/Eeden, TTÜ/Tradehouse ja Tallinna Ülikool. Eesti võistkondade omavahelises mängus lähevad Kohilas vastamisi kohalik Võrkpalliklubi ja Famila/Võru Võrkpalliklubi. Kohilas toimuv vastasseis on ühtlasi nähtav ka interneti vahendusel.