Ehk kõige üllatuslikum oli Järvamaa VK mäng, kes täna võõral väljakul 3:1 (18:25, 25:23, 29:27, 28:26) Biolars/Jelgava alistas. Enne tänast oli Järvamaal tabelis kuus kaotust, Biolars/Jelgaval aga kolm võitu ja kolm kaotust.

Pidevas punkt-punkti heitluses tõi Eesti tiimi parimana 18 punkti Martin Ruul. Kristjan Õuekallas ja Richard Orutar abistasid teda vastavalt 15 ja 14 silmaga. 11 punkti said kirja Karlis Mesila ja Romet Priimägi.

Pärast uimast algust suutis hooaja kuuenda võidu teenida Pärnu Võrkpalliklubi, kes koduplatsil ASK Kuldigast 3:1 (23:25, 25:16, 25:15, 25:22) üle oli. Kaotatud avageimi järel võideti kaks geimi väga kindlalt, lastes vastastel teenida vaid 16 ja 15 punkti.

Viimane, pingelisem geim suudeti taas kindla lõpuga enda kasuks kallutada. Avo Keele juhendatava tiimi parimana sai 19 punkti enda nimele Andrus Raadik, Kardo Kõresaar ja Hindrek Pulk abistasid teda vastavalt 16 ja 14 silmaga. Märkimist väärib ka Timo Tammemaa mäng, kes 5 serviässa abil lõpuks 11 punkti enda saldosse kirjutas.

Kurvem oli päev TTÜ jaoks, kes küll koduplatsil igas geimis üle 20 punkti teenis, aga lõpuks ikkagi 0:3 kaotuse RTU/Robezsardzelt vastu võtma pidi. Eile Pärnule 0:3 alla jäänud Robežsardze jätkab nüüd tabelis 5 võidu ja 2 kaotusega. TTÜ-l on vastupidiselt kirjas 2 võitu ja 5 kaotust. Täna sai ülikoolitiimi parimana 12 punkti kirja Taavi Arula.

Kõik tänased tulemused:

Enne mänge:

Päeva alustuseks läheb Järvamaa võõral väljakul vastamisi Biolars/Jelgava tiimiga. Tund aega hiljem, kell 17.00 alustavad kohtumisi koduplatsil Pärnu ja TTÜ, kes võtavad mõõtu vastavalt ASK Kuldiga ja RTU/Robežsardze meeskondadega.

Eile kohtusid liidrite duellis omavahel Pärnu ja RTU/Robežsardze ning seal võtsid kindla 3:0 võidu (20, 17, 22) suvepealinlased.

TTÜ oli omakorda koduväljakul vastamisi Pärnu tänase vastase Kuldigaga, kaotades koduplatsil peetud põnevusmängu 2:3 (25:22, 21:25, 24:26, 25:21, 9:15). Ainsana Eesti klubina jäi eile punktita Järvamaa, kes pidi võõrsil 0:3 (21:25, 18:25, 22:25) alla vanduma Ozolniekile.