Viimases, 22. voorus panustas Venno koduklubi kindlasse 3:0 (14, 21, 19) võitu neli kohta madalamal asuva Besiktase üle 9 punkti, mis kõik tulid suurepärase 60-protsendilise efektiivsuse juures rünnakul. Napilt esinelikust välja jäänud eestlase koduklubi lõpetas põhiturniiri viiendana, eilne vastane Besiktas hõivas üheksanda koha, kirjutab volley.ee.

Senise karjääri ühe edukaima põhiturniiri seljataha jätnud Venno kogus koguni kuueteistkümnel korral vähemalt 20 punkti, mis kokkuvõttes tähendas 473 silma. Punktikuningaks tõusnud eestlasele järgnes 62 punkti vähem saavutanud Hollandi koondislane Niels Klapwijk, kes lõpetas põhiturniiri 411 punktiga. Rohkem keegi 400 punkti piiri ei ületanud. Eestlasele kuulus 45 ässpallinguga ka parima servija tiitlel, Klapwijk lõi teisena 40 ässa. Lisaks leiame Eesti koondislase esikohalt geimi keskmiste punktide arvestuses, kus Venno näitas suurepärast 5,77 toodud punkti ühe geimi kohta. Samuti oli parim Venno 0,55 ässa geimi kohta.

Mõistagi pakkus Maliye Milli Piyangole põhiturniir nii tulemuste kui Venno soorituste osas rahulolu. "Meeskond on rahul ja treenerid ka," võttis senised mängud kokku Venno.

Järgnevalt hakkab Maliye Milli Piyango veerandfinaalis püüdma kohta nelja parema hulgas.