Knackile oli see ühtlasi hooaja esimeseks kaotuseks. Eelnevalt oli klubi ritta pannud tosinamängulise võiduseeria. Nõmmistu kahjuks magusasse võitu oma panust anda ei saanud. Turniiritabelis jõudis Maaseik Roeselare klubist vaid punkti kaugusele, kirjutab volley.ee. Meeskondadel on vastavalt 34 ja 33 punkti.

Neljandat kohta hoiab sarjas 26 punktiga Andres Toobali tööandja Antwerpeni Callant Topvolley, kes jäi võõrsil Meneni Prefaxisele alla 1:3 (21:25, 21:25, 25:14, 23:25). Eesti koondise sidemängija kogus viis punkti, millest kolm tulid blokiga, rünnakul lõpetas ta punktivääriliselt kolmest üritusest kaks.

Tšehhi meistriliigas kärpis teisel kohal olev Henri Treiali koduklubi samuti liidriga vahet. Karlovarsko ČEZ alistas Zlíni Fatra 3:0 (25:23, 25:22, 25:18). Kuna liigas juhttoolil olev Kladno kaotas 1:3 Libercile, on Karlovarsko esikohast nüüd nelja punkti kaugusel.

Treial panustas võitu üheksa punkti. Silmapaistva mängu tegi eestlane nii rünnakul, blokis kui ka pallingul. Rünnakul oli tema protsent 80, blokiga tõi ta kolm punkti ja pallingul kaks. Kaks viimast näitajat olid ühtlasi matši parimad.

Rootsi meistrisarjas jätkab vastuvõtjate kiusamist Nette Peit. Lindesbergis mängiv nurgaründaja lõi kahe kohtumise jooksul veel viis ässpallingut ja nüüd toob ta geimis serviga keskmiselt 0,73 punkti. Selles arvestuses liigas teisel kohal oleva Alexandra Vajdova näitaja on 0,65.

Mis veel tähtsam – Lindesbergil õnnestus ka mõlemad matšid võita. Sollentunast oldi üle 25:17, 25:16, 25:19 ja Lundi naiskonnast 25:19, 25:20, 25:19. Avamängus tõi Peit 17 ja teises 14 punkti. Viieteistkümnest matšist üheksa võitnud Lindesberg on saarjas 27 punktiga neljas.

Saksamaa Bundesligas jäi Liis Kullerkann Erfurti Schwarz-Weißi naiskonnaga võõrsil 1:3 (9:25, 21:25, 25:17, 25:27) alla Münsteri klubile. Kullerkann käis kahes geimis servimas ja lõi kolmest pallingust ühel ässa.