Tegu oli tugevuselt 3* etapiga. Taas sai Eesti esiduo alustada otse põhiturniirilt, kus kõigepealt läbiti edukalt alagrupiturniir ning edu saatis Nõlvakut - Tiisaart ka avaringis. Edukas teekond lõppes seekord teises ringis, kus kaotati Tšiili paarile Marco Grimalt - Esteban Grimalt, vahendab volley.ee.

Esimeses alagrupimängus jäädi 1:2 (15:21, 21:16, 10:15) alla norralastele Hendrik Nikolai Mol - Mathias Bernsten. Teises kohtumises oli vastasteks kohalik paar Keisuke Shimizu - Yoshiumi Hasegawa ning väga tasavägiselt kulgenud mängu kallutasid eestlased enda kasuks tulemusega 2:0 (23:21, 21:18), tagades ühtlasi edasipääsu esimesse ringi.

Esimeses ringis oli eestlaste vastaseks Austraalia duo Damian Schumann - Cole Durant ning sellest mängust väljusid 2:0 (21:10, 21:19) võiduga Nõlvak ja Tiisaar.

Teises tingis kohtuti Tšiili paariga Marco Grimalt - Esteban Grimalt. Tasavägise matši avageimi võitsid Tšiili mehed 21:13, teine geim kuulus aga eestlastele tulemusega 21:18. Otsustavas vaatuses said vastased kätte 10:5 eduseisu ning võitsid geimi 15:6. Sellega sai Eesti paari turniir ka läbi. Tasuks 9. koht.

Sama tasemega MK-etapil osalesid Nõlvak - Tiisaar ka eelmisel nädalal Hiinas Haiyangis, kus jõuti samuti välja teise ringi ning saadi 9. koht.