Otsustavas geimis spurtisid venelased kiiresti 5:2 ja 9:3 ette, ent tasapisi asusid Nõlvak ja Tiisaar vahet vähendama. Jõuti seisuni 8:12 ja 11:13, ent kaks viimast punkti noppisid siiski Stojanvoski/Jarzutkin, vahendab volley.ee.

Eile turniiril esimest paigutust omavale Austria paarile Clemens Doppler/Alexander Horst 14:21, 12:21 kaotanud eestlased jäid tänases esimeses kohtumises alla poolakatele Michał Kądziołale ja Jakub Szałankiewiczile 14:21, 11:21.

Mõlemas geimis spurtisid poolakad kohe algul eest ja hoidsid saavutatud edu lõpuni. Avageimis olid nende edunumbrid näiteks 6:3, 8:5, 13:8, 19:11 ja lõpuks siis 21:14. Teises geimis said Kądzioła/Szałankiewicz algedu 7:2. Järgmise kümne punkti jooksul õnnestus eestlastel vahet hoida, ent siis hakkasid vastased taas seda suurendama. Tablool särasid nende 14:7, 17:9 ja lõpuks 21:11 edunumbrid.

Poolakad on küll mõlemad sündinud 1989. aasta mais, ent koos on paar mänginud juba üle kümne aasta ning Sotši on neile 80. MK-sarja etapiks. Senised suurimad saavutused pärinevad noorteklassidest, kus duol on 2007. aastast ette näidata U19 vanuseklassi MM-tiitel, kaks aastat hiljem oldi parimad U21 vanuseklassis ja 2010. aastal U23 EM-il.

Eile olid nad 21:12, 21:17 üle Rivo Vesiku juhendatavast Venemaa paarist. Tänase päeva alustuseks said Vesiku hoolealused magusa võidu, kui alistasid 21:17, 21:19 austerlased.