Avageimi esimene pool möödus meie paarile kolme-neljapunktilises kaotuseisus, ent siis panid austerlased veidi juurde ja käristasid vahe lõpuks seitsmepunktiliseks. Teises geimis oli tasavägist heitlust paraku vähem. Poolel maal olid Doppler ja Horst ees 11:4 ning teenitud edu nad enam käest ei andnud. Matšivõit kuulus neile seega numbritega 21:14, 21:12. Kohtumine kestis 29 minutit, vahendab volley.ee.

Hästi ei läinud avakohtumises ka samasse alagruppi kuuluval Rivo Vesiku juhendataval Venemaa paaril Oleg Stojanovski/Artjom Jarzutkin, kes jäid 12:21, 17:21 alla poolakatele Michal Kadziolale ja Jakub Szalankiewiczile.

Homme on Tiisaare ja Nõlvaku esimesteks vastasteks poolakad, alagrupiturniiri viimane matš peetakse venelaste vastu.