Teises poolfinaalpaaris asus TTÜ võitudega 2:1 juhtima, vajades edasipääsuks esikohamängudele veel üht võitu, vahendab volley.ee.

Kodusaalis mänginud Kohila naiskond võitis poolfinaalseeria kolmandas vaatuses esimese geimi kindlat 25:7 ja teise 25:21, kuid kaotas kolmanda 20:25. Neljandas geimis võõrustajad enam ennast üllatada ei lubanud, noppides 25:19 paremusega 3:1 võidu ja koha finaalis. Mari-Liis Graumann ja Laura Parts tõid võitjtale 15 punkti, Maarja Kerner ja Kertu Laak lisasid mõlemad 14 silma. Raili Kont-Kontson tõi TLÜ-le 12 ja Silja Ostrov 10 punkti. Kohilannade ülekaal kajastus kõikides olulisemates statistilistes elementides: rünnakuefektiivsuses 37%-30%, pallingu vastuvõtus 61%-44%, blokipunktide arvestuses 15-9 ja pallinguässades 9-3.

Detsembris Eesti karikavõitjaks kroonitud TTÜ naiskond mängis kolmandas poolfinaalmängus koduväljakul 3:1 (18, 21, -13, 22) resultaadiga üle TÜ/Eedeni, asudes seeriat 2:1 juhtima. Kaisa Õunpuu panustas võitu 16, Maali Kanemägi 12, Erle Püvi 11 ja Triin Veideman 10 punkti. Kristiine Miilen vastas Tartu naiskonna poolel 18 ning Kadi Mägi ja Elis Vennola võrdselt 13 punktiga. Külalised kogusid sulustamise abil kuus punkti enam (16-10), kuid jäid TTÜ-le alla rünnakuefektiivsuses (29%-32%).

Tartu Ülikool/Eeden ja TTÜ saavad neljandat korda kokku laupäeval kell 12 Tartus. TTÜ võidu korral on finaalpaar selgunud, tartlannade paremus pikendaks seeria maksimaalse viienda mänguni.