Kolmapäeval kell 18 peavad Võrus kahemängulise poolfinaalseeria avavaatuse koduvõistkond Famila/Võru Võrkpalliklubi ja tiitlikaitsja TTÜ/Tradehouse, kirjutab volley.ee. Võru naiskond võitis veerandfinaalseerias kahel korral 3:0 tulemusega Audentese SG/Noortekoondise. TTÜ alistas veerandfinaalseeria mõlemas vastasseisus 3:1 resultaadiga Tartu Ülikool/Eedeni.

Kolmapäeval kell 18.30 alustavad Kohilas finalisti selgitamisega ka Kohila Võrkpalliklubi ja Tallinna Ülikool. Kohila naiskond eelnevates mängudes jõuvarusid raiskama ei pidanud, sest loosi tahtel jõuti otse poolfinaali. Tallinna Ülikool pidi nelja parema hulka jõudmiseks üle mängima Rahvaliigas palliva Mectus Tartu/TKSK. Pealinna naiskond sai ülesandega edukalt hakkama, saavutades mõlemas kohtumises kindla 3:0 paremuse.

TTÜ ja Võru peavad poolfinaalseeria kordusvaatuse 9. detsembril TTÜ Spordihoones ning Tallinna Ülikool ja Kohila 11. detsembril Tallinna Ülikooli spordisaalis.