Karikakaitsja TTÜ/Tradehouse võõrustab täna kell 19.00 Tehnikaülikooli spordihoones Tallinna Ülikooli. Tulise avamängu võitis Tehnikaülikooli võistkond 3:2 (25:16, 25:21, 20:25, 20:25, 19:17), kirjutab volley.ee.

Seejuures oli kahegeimilisest kaotusseisust välja tulnud Tallinna Ülikoolil väga hea võimalus avakohtumine ka enda kasuks kallutada, kuna otsustavas geimis juhiti nii 14:12, 15:14 kui 16:15, ent matšpalle ei õnnestunud realiseerida.

Võitjate poolel kogusid kahekohalise punktisumma kolm pallurit, edukaim oli 23-ga Reelika Raap. Tallinna Ülikoolile tõi Kont-Kontson 18 ja Merlin Hurt 16 punkti. Dorit Heinastu lisas 15.

Sel hooajal on naiskonnad korra veel omavahel kohtunud, kui ka Balti liiga matši võitis TTÜ/Tradehouse 3:2. Kui nad on edukad ka täna, pääsevad karikafinaali nemad. Tallinna Ülikooli 3:2 võit viib seeria kuldsesse geimi, 3:0 ja 3:1 edu jätaks tiitlikaitsja esikohalahingust eemale.

Kindlama tundega saab korduskohtumisele vastu minna Kohila naiskond, kes võitis avavaatuse Tartu Ülikool/Eedeni vastu 3:0 (25:23, 25:22, 25:13). Seejuures jääb tartlannadel kohtumisest nii mõndagi kripeldama. Matši alustati väga hästi ja mindi juhtima 6:2. Veelgi valusam oli aga teise geimi lõpufaasis näppude vahelt libisenud edu. Kohila VK/E-Service oli taga 16:22, ent noppis seejärel üheksa (!) järgmist punkti.

Neljapäeval kell 19.00 Tartu Ülikooli spordihoones algavas matšis piisab Kohilal finaali jõudmiseks kahest geimivõidust. Juhul kui neid kätte ei saada, selgub finalist kuldse geimiga.

Meeste karikavõitja selgitavad Selver Tallinn ja Pärnu Võrkpalliklubi.