Kahekohalise punktisummani jõudsid ka Mari-Liis Graumann ja Nette Peit, kes tõid vastavalt 13 ja 10 silma. 9 punkti toonud Hanna-Loore Õunpuu jäi samade punktidega ka plusspoolele. Tartlannade parim oli 18 punkti kogunud (kasutegur +11) Agnese Caica, Kadi Mägi assisteeris 17 ja Elis Tenis 13 punktiga, vahendab volley.ee.

Seeria esimeses mängus TTÜ vastu kaks geimi võitnud, kuid 2:3 kaotusega leppinud Võru ei suutnud eile kodusaalis geimivõiduni jõuda - võrulannade kaotusnumbriteks märgiti 0:3 (-10, -20, -21). Võitjate poolel tegi suurepärase etteaste Maali Kanemägi, kes tõi +11 kasuteguri juures 12 punkti. Dorit Heinastu ja Erle Püvi aitasid võitjaid 11 punktiga. Võru naiskonna ridades jõudis ainsana kahekohalise punktisummani 11 punkti kogunud Eliise Hollas.

Tänavuse Eesti karikavõitja ja Balti Liiga kuldmedalisti Kohila Võrkpalliklubi ning TTÜ vaheline finaalseeria algab 19. aprillil. Pronksiseeria saab alguse päev hiljem. Teisipäeval alustatakse ka Eesti meistrivõistluste 5.-6. koha seeriaga, kus on vastamisi Tallinna Ülikool ja Audentese SG/Noortekoondis. Tallinna Ülikool jäi veerandfinaalis mäletatavasti alla Tartule ja Noortekoondis tunnistas kahes mängus Võru paremust.