Finaalseeriat 3:0 juhtima läinud Tallinna Selver ei suutnud teist mängu järjest i-le täppi peale panna. Umbes 600pealise publiku ees peeti maha mitte kuigi ilus, ent väga haarav matš. Seekord oli eriti must päev Selveri liidril Lincoln Williamsil, kellega Tartu blokk hiilgavalt toime tuli. Kokku läks Bigbankile kirja koguni 19 sulustamist! Ometi suutis Selver võita esimese geimi 25:23, kuid kaotas järgmised 18:25, 11:25. Neljandas geimis evis Bigbank matšpalli, kuid Selver elas selle tänu Williamsi rünnakule ja Karli Alliku serviässale üle ning võitis 27:25. Viies geim kuulus siiski hingestatult tegutsenud tartlastele 15:8.

Eriti hästi sekkus Bigbanki poolel teises geimis sidemängija Robert Viiberi asemel Ronald Järv. Seda võibki lugeda kohtumise võtmehetkeks. Ta tuli platsile seisul 18:17 ja tema servide ja ilusate tõstete abil tehti 6:0 spurt. Tartu mäng muutus mõttestatumaks ja mitmekülgseks. Seekord mängis Bigbanki diagonaalründaja Bradley Gunter selgelt Williamsi üle, esimese arvele kogunes 26 punkti (kasutegur +16; rünnak 51 %), teisele 13 (-2; rünnak 32 %).

Mart Naaber toetas Gunterit 14, Toms Vanags 11 ja Meelis Kivisild 10 punktiga. STATISTIKA

Selver juhib kokkuvõttes seeriat 3:2, järgmine võimalus meistritiitel kindlustada avaneb pühapäeval kodusaalis. 0:3 kaotusseisus ütles Bigbanki juhendaja Oliver Lüütsepp, et lootust kaotatud ei ole ning soovitakse kirjutada muinasjuttu. Pole ju keegi kunagi 0:3 kaotusseisust välja tulnud. Nüüd lahutab Tartut muinasjutu ilusast lõpust kaks peatükki.