Üks, mis klaar: täna kuurortlinnas algava Eesti võrkpallimeistrivõistluste finaalseeria ülekaalukas soosik on tiitlikaitsja Pärnu, kes sel hooajal on hõivanud nii Saja liiga kui ka karikasarja trofeed. Uurisime võrkpalli asjatundjatelt, mis nipiga pealinnaklubi nelja võiduni mängitava seeria ikkagi võita võiks.

Argo Meresaar, Tartu Bigbanki abitreener: „Käisin vaatamas Selveri ja Rakvere teist poolfinaali ja see oli ere näide sellest, kuidas Selver finaalis ei peaks mängima. Saan aru, et nende treener Rainer Vassiljev soovib mängida turvalist mängu, viies vead miinimumini. Aga kui finaaliski nõnda mängitakse, siis kõrbetakse. Nad juhtisid ühes geimis 24 : 21, kuid ei suutnud enam ära lüüa, kaotasid geimi ja mängu. Nende punktikahur Lincoln Williams läks sel hetkel servima ilmselgelt käsuga pall lihtsalt mängu panna, tegigi mingi toksu. Pärnu vastu soovitan hurraaga peale minna ja geimi lõpus ise otsustama hakata, mitte ootama jääda. Vihast Selverit nägin Saja liiga veerandfinaalis, kui me neile kaotasime. Toona olid nad kogu aeg täiega asja kallal.”