Turniiri alustasid Korotkov/Reimand võiduga Suurbritannia duo Tom Allen/Daniel Harwood üle. Pool tundi kestnud matš lõppes tulemusega 21:12, 21:15. Täna hommikul oldi C-alagrupi teises voorus 51-minutilise lahingu järel paremad Slovakkia duost Viliam Cizmazia/Patrik Pokopec 21:17, 14:21, 15:11. Lisaks kuulub nelikusse veel Poola duo Adam Lenc/Maciej Lewicki, kes said mullusel sama vanuseklassi EM-il hõbemedalid. Sarnaselt meie paarile on ka poolakad kaks esimest matši võitnud ja alagrupi võitja selgitab seega omavaheline matš, mis algab kell 16.00, kirjutab volley.ee.

Gull/Pertensil jäi avapäeval seljataha kaks alagrupikohtumist. Esmalt tuli 32-minutilise mängu järel tunnistada serblannade Tijana Basic/Irena Drobnjak paremust 19:21, 10:21. Teises voorus mindi vastamisi Küprose paariga Vasiliki Chatzikonstanta/Katerina Zakchaiou. Kohtumine kestis 31 minutit ja eestlannad teenisid geimides vastavalt 13 ja 18 punkti. Kvarteti neljandaks liikmeks on soomlannad Veda-Alexia Mansikkaviita/Hilkka Hujanen. Kohtumine põhjanaabritega selgitab ühtlasi alagrupis kolmanda koha staatuse. Sarnaselt eestlannadele ei teeninud ka Soome duo täna ühtegi geimivõitu. Mäng soomlannadega algab täna kell 14:10.

Rannavolle U18 EM-i matšidele on võimalik laola1.tv vahendusel ka otseülekandes kaasa elada.