Salo LP Viesti naiskond mängis tulemusega 3:2 (11,-23,21,-23,10) üle Šveitsi klubi VC Kanti Schaffhauseni ning jõudis kaheksandikfinaali. Avamängu oli Salo võitnud kindlalt 3:0. Suurepärase mänguga sai järjekordselt hakkama Salo naiskonna nurgaründaja Anu Ennok, kes tõi kogu mängu parimana 26 punkti (efektiivsus +14), rünnakuid 44%-liselt realiseerinud Ennoki statistikast jääb eredalt silma koguni 7 serviässa. Salo naiskonna järgmine vastane on Rote Raben Vilsbiburg (Saksamaa).

Kahe koondislase - Andri Aganitsa ja Martti Juhkami koduklubi TV Bühl pääses edasi napilt. Korduskohtumine Landstede Zwolle (Holland) vastu kaotati küll 2:3, edasipääsuks kaheksandikfinaali piisas avakohtumises 3:1 parem olnud Bühlile kahest geimivõidust. Aganits tõi Bühli kasuks üheksa punkti, neist viis rünnakul, kolm blokis ja ühe pallingul. Eesti koondislane tegi kaasa neljas esimeses geimis, pärast kahte otsustavat geimivõitu saatis peatreener Ruben Wolochin platsile ka teise ešeloni tegijad. Vigastatud Martti Juhkami koosseisu ei kuulunud, kuid saab Bühli loodetavasti aidata kaheksandikfinaalis Itaalia meeskonna Cuneo Piemonte Volley vastu.

Keith Pupart ja Arago de Sete alistasid Horvaatia meeskonna Osijeki Mursa ka kordusmängus 3:0 ning pääsesid kindlalt edasi. Järgmises ringis minnakse vastamisi rumeenlaste S.C.M. Craiovaga, kes mängis 1/16-finaalis üle Volley Team Bratislava.