„Mängu olid vaatamas alaealised ja lapsevanemad. Kas noortele on vaja sellist eeskuju?“ küsis ühtlasi Pärnu naiskonna peatreeneri ametit pidav Mõnnakmäe, kirjutab volley.ee

„Üks mees kahjustab sellise käitumisega intelligentse spordiala mainet. Ma ei hakka lisama, mida Tatrik mulle pärast lõpuvilet eraviisiliselt ütles. Oleks 18. sajand, viskaksin talle kinda.“

Eesti Võrkpalli Liidu kohtunike toimkonna esimees Mati Koorep: „Tatrikuga on jama jah. Tavaelus on tegemist normaalse mehega, kuid platsil läheb ta lolliks.“

Eile palli jalaga löömise eest hooaja neljanda kollase kaardi teeninud Tatrikule selles vallas Eesti võrkpalliklubides vastast pole.

Kuulanud ära Mõnnakmäe süüdistuse ei jäänud Tatrik võlgu: „Mõnnakmäe pole esimene kohtunik, kes ei luba kätega tugevamini plaksutada ja kõvemat häält teha. Kas Põhjamaade inimesed peavad olema vaiksed? Minu meelest esitas Mõnnakmäe nõrga partii (TTÜ kaotas mängu 0:3), eksides otsustavatel hetkedel arvestamata piirikohtunike otsustega.“

Kuigi 32-aastane ekskoondislane on sel hooajal teeninud neli kollast kaarti, pole ta mänge vahele jätnud ega pea seda ka praegu tegema.

Reeglite kohaselt toob iga teine kollane kaart klubile sajaeurose trahvi – TTÜ-l tuleb seega tasuda alaliidule 200 eurot ehk pisut üle 3000 krooni. Iga kollane kaart tähendab ka geimis vastasele antavat lisapunkti.

TTÜ peatreener Laos Lukas ütles, et Tatrikuga pole tal sel teemal neljasilmavestlust olnud.

„Minu meelest on teema ülepaisutatud. Karistused on spordi lahutamatu osa ja endise mängijana mõistan seda. Kui on kaardi näitamise koht, tulebki kohtunikul seda teha. Punkte läheb mängus ära ka muul viisil kui kollaste kaartide tõttu,“ rääkis Lukas.