Kohila Võrkpalliklubi vajas kodusaalis Kaunase Heksa alistamiseks vaid 63 minutit, saavutades kindla 3:0 (8, 14, 12) võidu, kirjutab volley.ee. Kertu Laak ja Hanna-Loore Õunpuu panustasid parimatena võitu 10 punkti. Balti liiga debüüdi teinud Käroli Kärdi arvele kanti 3 silma. Lõpptulemust kinnitab ka statistika, milles avaldusid Kohila edunumbrid kõikides elementides.

TTÜ pidas koduseinte toel Leedu parima võistkonna Achemaga kolm tasavägist geimi, kuid kahjuks tuli Eesti võistkonnal kõigis neis vastase ülekaalu tunnistada. Kaisa Õunpuu kogus TTÜ 0:3 (-22, -21, -21) kaotusmängus võõrustajate parimana 13 punkti. Erle Püvi assisteeris 9 ja Mari Loorman 8 silmaga. TTÜ kaotuse põhjust tuleb eelkõige otsida rünnakuefektiivsusest, kui nimetatud näitajas jäädi vastasele alla protsentidega 40-51.

Kohila naiskond säilitas turniiritabelis neljapunktilise edu Achema ees, kuid Leedu võistkonnal on üks mäng vähempeetud. TTÜ püsib jätkuvalt kolmandal kohal, edestades Jelgava naiskonda kolme punktiga. Põhiturniir lõpeb märtsi alguses.