Erinevalt esimesest vastasseisust saavutas Tirol Itaalia tippmeeskonna Piacenza Volley vastu kodusaalis siiski geimivõidu.

Innsbrucki võistkond minetas edasipääsulootuse kahe esimese geimiga, kui Itaalia SuperLega hetke kuuenda meeskonna vastu koguti kodupubliku ees vastavalt 20 ja 16 punkti. Seejärel said mõlemas meeskonnas väljakule mitmed vahetusmängijad ning Austria parim meeskond suutis 2008. aasta Meistrite liiga finalisti ja 2009. aasta Itaalia meistri kolmandas geimis üle mängida, vähendades 25:12 paremusega kaotusseisu. Neljandas geimis olid taaskord edukamad külalised, kui 25:23 ülekaaluga saavutati 3:1 (20, 16, -12, 23) võit, kirjutab volley.ee.

Rünnakul igati head 56-protsendilist efektiivsust näidanud Renee Teppan tõusis 20 punktiga üleplatsimängijaks, kogudes 18 punkti rünnakul, ühe blokis ja ühe pallingul. Miinuspoolele tuleb kanda koguni viis pallingueksimust. Kogu mängu tegi kaasa ka 8 punkti kogunud Martti Juhkami, kes jäi erinevalt koondisekaaslasest mõnevõrra hätta rünnakute realiseerimisega. Nimelt lõppes eestlase 18-st rünnakust punktivõiduga 6 (33%), lisaks märgiti Juhkami arvele kaks blokipunkti. Pallingu vastuvõtul viiel korral eksinud nurgaründaja näitas 52-protsendilist täpsust.

Meistrite liiga esimeses ringis Iisraeli meeskonna Akko Mate-Asher Hapoeli alistanud, kuid teises ringis Saksamaa suurklubi VfB Friedrichshafeni paremust tunnistanud Innsbrucki esinduse jaoks on tänavune eurohooaeg lõppenud.