Kesk-Euroopa liiga põhiturniiril eelviimast korda väljakule tulnud Innsbrucki meeskond läks eilses mängus vastamisi Sloveenia meeskonna Kamniku Calcitiga, kellega heideldi neli geimi. Tasavägise teise geimi võitnud koduvõistkond Kamnik pidi ülejäänud kolmes leppima kaotusega, tunnistades eestlaste koduklubi 3:1 (30, -23, 17, 23) paremust.

16 punktiga üleplatsimängijaks tõusnud Martti Juhkami tõi rünnakul 13 (39%) ja pallingul kolm punkti. Esimeses ja teises geimis algkoosseisus alustanud Renee Teppan kogus 13 punkti, realiseerides 26-st rünnakust 12 (46%) ja lisades ühe blokipunkti, vahendab volley.ee.

Seitsmest mängust 15 punkti kogunud ja koha finaalturniiril kindlustanud Tirol tõusis üheksa meeskonna konkurentsis teisele kohale, Calcit Volleyball hoiab viiest mängust kogutud nelja punktiga seitsmendat kohta. Täna põhiturniirile joone alla tõmbav Tirol kohtub Zagrebi Mladostiga, kes turniiritabelis on Tiroli järel kolmas.