Laupäeval kell 14 peavad Võrus kahemängulise poolfinaalseeria avavaatuse Võru ja tiitlikaitsja TTÜ. Pealinna meeskond kaotas veerandfinaalseeria esimeses mängus 0:3 resultaadiga Selver Tallinnale, kuid võitis kordusmängu 3:1 ja seejärel 25:19 ka kuldse geimi, millega jõuti nelja parema hulka, kirjutab volley.ee. Võru esindus alistas veerandfinaalseeria avamängus 3:1 esiliigas palliva TTÜ/Kiili, kaotas kordusmängu 2:3, kuid pääses siiski järgmisesse ringi. TTÜ ja Võru kohtuvad uuesti pühapäeval kell 17 Lilleküla Gümnaasiumis.

Poolfinaalseeria avavaatuses 3:2 (-23, -22, 23, 27, 17) võidu Bigbank Tartu üle saavutanud Pärnu Võrkpalliklubi võõrustab korduskohtumises tartlasi pühapäeval kell 17. Tartu võistkond vajab edasipääsuks 3:0 või 3:1 võitu. Emajõelinna esinduse 3:2 võidu korral otsustab edasipääseja kuldne geim. Pärnu meeskonna võidu korral jõuab finaali kuurortlinna esindus.