Ostrava meeskonnaga nelja võiduni peetud veerandfinaalduellis jäi eestlane kahest esimesest kohtumisest eemale. ČEZ Karlovarsko alustas kindla 3:0 (25:21, 25:19, 25:14) võiduga, ent teises sai Ostrava magusa 3:2 (25:19, 25:22, 21:25, 16:25, 15:13) revanši.

Ülimalt tasavägine oli ka Ostravas peetud kolmas kohtumine, mis lõppes Karlovy Vary võistkonna 3:2 (25:22, 27:29, 15:25, 25:20, 17:15) eduga. Treial sekkus vahetusest kolmandas geimis ja kuulus kahes viimases juba algrivistusse. Matši lõpuks temalt viis punkti. Karlovarsko sai ka teise välisvõidu, olles neljandas kohtumises üle 25:17, 25:16, 25:17. Treial tõi kaheksa punkti, lüües maha kaks kolmandikku üheksast tõstest ja lisades kaks ässpallingut.

Võimsa esituse tegi rahvusmeeskonna temporündaja aga viimaseks jäänud viiendas veerandfinaalmatšis. Ta kogus võitjate edukaimana 17 punkti. Treial hiilgas blokis, tuues pooled Karlovarsko tosinast sulustamispunktist. Üpris pidurdamatu oli ta ka rünnakul, kus lõi punktiks 14 tõstest kümme ehk 71 protsenti. Kohtumine ise lõppes skooriga 3:0 (25:14, 25:23, 25:23). Juba neljapäeval alustab Karlovarsko České Budějovicega nelja võiduni peetavat poolfinaalseeriat.

Edukalt lõpetas veerandfinaalseeria ka Rootsis Lindesbergi naiskonnas palliv Nette Peit. Kohtumised Svedalaga läksid mäng-mängult tasavägisemaks, ent võiduni vastased siiski ei küündinud. Mängud lõppesid vastavalt 3:0 (25:22, 25:21, 25:21), 3:1 (25:18, 25:17, 17:25, 25:14) ja 3:2 (19:25, 25:19, 25:19, 21:25, 15:11). Tõusvas joones liikus ka Peit, kelle punktisummad olid 15, 18 ja 21. Poolfinaalis ootab ees vastasseis põhiturniiri kahekümnest mängust vaid ühe (15. jaanuaril Halmstadi Hyltele) kaotanud Engelholmiga. Kolme võiduni mängitav seeria stardib pühapäeval.

Belgia meistriliiga vahegrupiturniiril läksid eestlaste koduklubid omavahel vastamisi. Tulisest 3:2 (25:21, 22:25, 18:25, 25:18, 15:10) duellist väljus võitjana Taavi Nõmmistu tööandja Maaseiki Noliko. Diagonaalründaja ise pidi paraku kohtumist jälgima varumeestekastist. Küll oli täistööpäev Antwerpeni Callant Topvolley´s pallival Andres Toobalil. Kõik viis geimi kaasa teinud sidemängijalt üks punkt nii servil, blokis kui rünnakul.

Vahegruppi juhib 14 punktiga Noliko, Roeselare Knack ja Aalsti Lindemans jälitavad Nõmmistu koduklubi punkti kauguselt. Antwerpen on kaheksa punktiga neljas.

Hollandi meistriliigas jäi Almelo Eurosped vahegrupiturniiri kuuendas voorus 1:3 (12:25, 15:25, 25:19, 22:25) alla klubile Springendal-Set-Up´65. Kadi Kullerkann sai mängu jooksul 32 tõstet, millest diagonaalründaja realiseeris üheksa.