Play-offi avringis olid Hollase ja Soometsa vastasteks poolatarid Agnieszka Adamek/Kinga Legieta. Matš pääsu eest kaheksandikfinaali vältas 46 minutit ja päädis mõlemas geimis tasavägise lõpplahendusega. Avageimi võitis meie paar 26:24, teises oldi paremad 21:19, kirjutab volley.ee.

Kaheksandikfinaalis läksid meid neiud vastamisi põhjanaabritega. Pärast 49-minutilist mängu suutsid soomlannad Ida Sinisalo ja Nina Ahtiainen oma paremuse maksma panna numbritega 21:12, 16:21, 15:11. EM-i kokkuvõttes jäid Soomets ja Hollas jagama üheksandat kohta.

Karli Alliku ja Ragnar Kalde turniir lõppes väljalangemismängude avaringiga. Vastasteks olnud hollandlased Tom van Steenis/Jesper Bouter alistasid meie paari 21:15, 21:14. Allik/Kaldele lõpetasid Euroopa meistrivõistlused seega 17. koha jagamisega.

Alagrupis võitsid Hollas/Soomets kolmest mängust kaks ja Kalde/Allik ühe.