Kodumeeskond Pärnu kontrollis kohtumist lätlaste vastu algusest lõpuni, kui võitjas kordagi kahtlust ei tekkinud. Pärnu asus mängu 8:3 juhtima, eduseis kasvas kiirelt 19:12-ni ning esimene geim võideti tulemusega 25:16.

Kuigi teine geim algas paremini Riia esindusele (7:5), siis teenis Pärnu 11:12 kaotusseisust viis punkti järjest ning asus omakorda 16:12 juhtima. Lase tuli veel ühe punkti kaugusele (15:16), kuid Pärnu saavutas 20:16 eduseisust 25:20 geimivõidu. Kolmandas geimis mindi esimesele tehnilisele vaheajale kuurortlinna esinduse 8:5 eduseisus ning põhiturniiri parima võistkonna Pärnu 3-4-punktiline eduseis püsis ka teise tehnilise vaheajani (16:12). Kodumeeskond vastasel ohtlikult lähedale tulla ei lasknud ning hoidis jämedat otsa enda käes kuni mängu lõpuni - viimaseks kujunenud geim võideti tulemusega 25:21, vahendab volley.ee.

Päeva teisest poolfinaalist kujunes võrdsete heitlus, millest väljus 3:2 (-19, 19, 18, -20, 12) võiduga TTÜ. Esimeses geimis näitas kindlat mängu Selver, kui teiseks tehniliseks vaheajaks asuti 16:10 juhtima. TTÜ enam lähemale tulla ei suutnud ning viiekordne Eesti-Läti ühisliiga meister Selver asus 25:19 geimivõiduga mängu 1:0 juhtima. Teine geim möödus sarnase stsenaariumi järgi, kuid osapooled olid seekord vahetunud - TTÜ vormistas 16:10 eduseisu 25:19 geimivõiduks. Kolmanda geimi algus kulges punkt-punkti heitluses (9:9), kuid seejärel asus ülikoolimeeskond 17:13 ja 20:13 juhtima. Selveri 14:20 kaotusseisus sekkus põhikoosseisus alustanud Helar Jala asemel mängu Kristjan Õuekallas, kes jäi platsile kuni mängu lõpuni. TTÜ kindel 25:18 geimivõit viis eelmise hooaja neljanda meeskonna vaid ühe geimivõidu kaugusele finaalist. Neljanda geimi 25:20 võiduga viis Selver põneva poolfinaali viiendasse geimi. Viiendas geimis oli seis veel 6:6 viigis, kuid seejärel asus TTÜ 8:6 juhtima ning kättevõideldud edu enam käest ei antud. TTÜ kasvatas eduseisu neljapunktiliseks (13:9, 14:10) ja mängu lõpetas seisuks 15:12 Denis Sintovi ründelöök.