Nädala sees Tallinna Selverilt hooaja esimese kaotuse saanud Saaremaa võitis esimesed geimid 25:21 ja 25:15 ning tundus, et tuleb ootuspärane 3:0 võit. Ent Laimons Raudsepa juhendatav Järvamaa, kes siiani võitnud liigas vaid kaks kohtumist, tuli mängu tagasi. Kolmas ja neljas geim neile numbritega 25:23. Viiendas geimis suutis Hindrek Pulgale ja Rauno Tammele toetunud Saaremaa siiski kaotust vältida, geim neile 15:12.

Kolmandas geimis platsile tulnud Pulk kogus 19 punkti (rünnak 70%), Tamme ja sedapuhku üsna kahvatult esinenud slovakk Tomaš Halanda lisasid 13. Üleplatsimeheks oli Järvamaa diagonaalründaja Relyea Speller 21 silmaga (4 serviässa), Virko Vantsi arvele kanti 15 ja Michael Michelau omasse 13.

Saaremaal on nüüd üheksast mängust kaheksa võitu, Järvamaa saldo on kaks-seitse.