Eesti meeskond vajanuks edasipääsuks 3:0 või 3:1 võitu, misjärel oleks tulnud vastastest üle olla ka kuldses geimis.

Kui esimeses geimis näitasid külalised väga kindlat mängu ja samaaegselt ei suutnud Selver õiget mängurütmi leida (15:25), olid teises geimis pooled vahetunud - Eesti meeskonnal õnnestus kõik ja vastastele võimalust ei pakutud (25:16), kirjutab volley.ee. Kolmandas geimis kulges mäng suurte tõusude ja mõõnadega, kui kodumeeskond jäi 9:14 kaotusseisu, kuid võitles Meelis Kivisilla servide toel tabloole viiginumbrid (14:14). Geimi lõppfaasis pääsesid sloveenlased viie punktiga juhtima (22:17), kuid Martti Keele serviseeria vedas Eesti meeskonna vastastest vaid ühe punkti kaugusele (21:22). Selver olulist geimi enda kasuks siiski kallutada ei suutnud ning Calcit tagas 25:23 geimivõiduga koha järgmises ringis. Neljas geim lõppes kodumeeskonna 25:21 ja viies 15:10 võiduga.

Hindrek Pulk tõi koduvõistkonnale 15 punkti, Kristjan Õuekallas lisas 13 ja Meelis Kivisild 12 punkti. Selver ületas Calcitit servi vastuvõtul (45%-38%) ja rünnakuefektiivsuses (44%-39%), kuid jäi vastasele alla blokipunktide arvestuses (11-14). Selver eksis lubamatult palju pallingul, kui mänguta loovutati vastasele 22 punkti. Külaliste sama näitaja oli 10 võrra väiksem.