Selver ja TTÜ alustasid poolfinaalseeriat haarava viiegeimilise heitlusega, kus TTÜ läks geimidega 1:0 ja 2:1 ette. Selver suutis aga mänguseisu viigistada ning otsustavas vaatuses 15:10 võidu vormistada. Võitjate resultatiivseim, nagu ikka, oli Hindrek Pulk 25 punktiga (+12), kirjutab volley.ee. Tõhusa panuse andsid ka temporündajad Timo Tammemaa (15, +10) ja Meelis Kivisild (11, +10). Kaotajate poolel kogusid 20 silma Mart Tiisaar ja 17 Jaanus Nõmmsalu.

Tartus toimunud mängu avageimis läks Pärnu 14:10 ette, kuid mängis edu kiirelt maha ning eksimused geimi lõpus andsid 25:21 võidu Tartule. Teine geim kulges vastupidise stsenaariumi järgi, kui Pärnu läks keskpaigas ette ning liikus 25:20 võiduni. Kolmanda geimi alguses jäi Tartu raskustesse Siim Põlluääre pommservidega ning Pärnu haaras 6:1 eduseisu.Seejärel näitas Tartu aga suurepärast blokimängu (geimis 9 blokipunkti!) ja võitis kindlalt 25:18. Viimaseks jäänud neljas geim kulges tasavägiselt ja otsustavaks sai jällegi Tartu kindlam lõppmäng.

Võitjate parim oli 25 punkti (kasutegur +18) toonud Renee Teppan, kes hiilgas 4 ässpallinguga, Kristo Kollo kogus 18 silma. Kaotajateparimatena tõi 14 punkti Siim Põlluäär ja 11 silma Kardo Kõresaar.

Eesti meistrivõistlused jätkuvad juba homme, kui 5.-6. koha seerias on teistkordselt vastamisi Rakvere VK ja Danpower Võru/Noortekoondis. Poolfinaalide teised mängud peetakse pühapäeval Pärnu ja TTÜ spordihoones.