Mängu murdepunktiks võib nimetada teise geimi lõppu, kus väljakuperenaised 22:24 kaotusseisu 26:24 geimivõiduks pöörasid.

Maarja Kerner panustas võitu 13 ning Mari-Liis Graumann ja Kertu Laak võrdselt 11 punkti. Erle Püvi tõ TTÜ-le 13 ja Maali Kanemägi 9 silma. Blokis nelja punktiga (3-7) pealinna esindusele alla jäänud Kohila võistkond oli selgelt edukam rünnakul (50%-39%) ja serviässade arvestuses (8-3), teatab volley.ee.

Finaalseeria teine vaatus toimub 15. aprillil kell 18.30 TTÜ kodusaalis.

Pronksmedali eest hakkavad heitlema Tartu Ülikool/Eeden ja Tallinna Ülikool. Põhiturniiril võitis Tallinna Ülikool kodusaalis peetud omavahelise mängu 3:1, kuid kaotas võõrsil toimunud kohtumise 0:3. Kahe võiduni mängitava seeria esimene vaatus saab teoks 14. aprillil Tartus ja kordusmäng 16. aprillil Tallinnas. Vajadusel kolmas mäng toimub 17. aprillil taaskord Tartus.

Naiste Meistriliiga ajakava on nähtav SIIN.