Pärnu võitis Riia Tehnikaülikooli kodusaalis 3:1 (26:24, 25:16, 19:25, 25:17). Eelkõige valmistas lätlastele peavalu leedulane Robert Juhnevic, kes tõi 23 punkti. STATISTIKA

Päeva üllatuse eest hoolitses Rakvere. Kuigi kirjade järgi on ta tiitlikaitsja, siis selles paaris oli soosik Tartu Bigbank. Rakvere võitis esimese geimi 25:21. Aga kui Tartu järgmised võitis 25:20 ja 25:18, lasid nad veidi jala sirgu. Kodusaalis mänginud Rakvere seevastu kapten Martti Keele eestvedamisel võitles südilt edasi ja oligi edaspidi parem 25:23 ja 15:10. Rakvere põhilised punktid tõid Elia Lulla - 26 punkti kasuteguriga +19 ja Siim Ennemuist 13 punkti kasuteguriga +12.

Saaremaa jaoks oli esimene veerandfinaal nagu jalutuskäik pargis, vastasele loovutati 12, 18 ja 19 punkti. Kokku panid saarlased 16 blokki. Mihkel Tanila arvele kanti 4, lisaks lõi ta 6 serviässa. STATISTIKA

Seeriad jätkuvad laupäeval, poolfinaali pääsuks on vaja kahte võitu. Eile peetud veerandfinaalis jäi Tallinna Selver koduväljal alla Jekabpilsilt 2:3.