Venemaa järelkasv hiilgas traditsiooniliselt jõu ja võimsusega. Avageim kulges võrdselt, kuid lõpp kindlalt idanaabritele – 25:20. Teine geim kippus kohati mängupildi ja seisu mõttes minema piinlikuks, venelased lõhkusid Eesti servi vastuvõttu pommpallingutega ja vahepeal näitas tabloo juba numbreid 6:17. Lõpuks jäi 17:25.

Noored eestlased ei olnud alla andnud ja võitlesid kolmandas korralikult edasi. Hästi tõmbas teisi käima emotsionaalne Kevin Saar. Tema kahe serviässa järel oli seis 23:17 ning lõpuks jäi 25:20. Rohkem maailma ühe võimsaima võrkpallikantsi esindajad end üllatada ei lubanud, neljas geim neile 25:18.

Markus Uuskari ja Kevin Saar tõi 14 punkti, Albert Hurt 12, temporündajate Mihkel Vabrlase ja Alex Saaremaa arvele jäi 5 silma. Igor Sidenko tõi üleväljamehena 22 punkti.

Eesti lõpetas turniiri ühe võidu ja kahe kaotusega, reedel võideti Iraani 3:0, laupäeval kaotati kuivalt Itaalia järelkasvule. Itaalia võitiski turniiri täiseduga, üldse loovutati kolme mängu peale vaid üks geim, Venemaa tuli teiseks, Eesti kolmandaks ja Iraani B-meeskond jäi neljandaks.