FOTOD: Ajakirjanike ja võrkpallurite mitmevõistlus avas Mustamäel Eesti suurima rannavollekeskuse

 (3)
Rannavõkpalli keskus
Tammsaare tee vollekeskus on varasemast suurem ja moodsam.Foto: Priit Simson

Eile avati meelelahutusliku rannavolle mitmevõistlusega Tammsaare teel uue näo saanud Eesti suurim ja mitmekülgseim rannavõrkpalli väljakute keskus Credit24 Arena. Võistlusel võtsid omavahel mõõtu spordiajakirjanikud ja Eesti tipprannavõrkpallurid.

Keskuse avamisel toimunud meelelahutusliku mitmevõistluse võitis võistkond, kuhu kuulusid Eesti Päevalehe ja Delfi spordiajakirjanik Märt Pilme ning rannavõrkpallur Kristo Kollo. Võisteldi traditsioonilises rannavõrkpallis, uudses rannatennises ning servimiskiiruses. Credit24 Arena tegevjuhi Kerttu Vesiku sõnul muudabki äsja avatud keskuse mitmekülgseks ka rannatennise väljakute olemasolu. „Credit24 Arena avamisega lisandus tallinlastele võimalus lisaks randa minekule rannavollet ka keset linna mängida. Samuti saab harrastada Eestis veel mitte nii levinud rannatennist,“ selgitas Vesik. „Praegu on keskuses avatud kaheksa väljakut ning mängijaid palju,“ rõõmustas Vesik. Tema sõnul on keskus mõeldud nii tavaharrastajatele kui ka profitasemel mängijatele.

Credit24 Eesti juht Rasmus Tipp tõdes, et võrkpall on jalgpalli ja suusatamise kõrval eestlaste seas palju populaarsust kogunud. “Eks on oma osa ka sellel, et tingimused võrkpalli ja rannavolle mängimiseks järk-järgult paranevad. Inimestel tekib rohkem võimalusi, kus mängida, ja see toob mängijaid juurde.” Ta tõi näiteks ka äsja lõppenud Credit24 Rahvaliiga suvevolle etapid, kus sel aastal osales rekordarv inimesi.

Seotud lood:

Credit24 Arena asub aadressil Tammsaare tee 147c, Tallinna majanduskooli kõrval. Suveperioodil on keskus avatud iga päev 10.00-21.30. Lisaks Tallinnale asub Credit24 Arena rannavollekeskus veel ka Vilniuses. Tallinnasse rajatud rannavollekeskuse ehitamist toetas Credit24. Credit24 Arena tegevustega saab kursis olla Facebooki lehel: www.facebook.com/credit24arenatallinn.

Fakte Credit24 Arena kohta:

• Eesti suurim rannavolle väljakute keskus
• 5 rannavolle väljakut
• 3 rannatennise väljakut
• Liivaväljakute pindala 4095 m2
• Väljakuid katab 130 veoautotäit liiva
• Asukoht Tammsaare tee 147c, Tallinna majanduskooli kõrval
• Transport:
o Kesklinnast: Estonia peatusest buss nr 16 kuni peatuseni Autobussikoondis, sealt jalutada (7 min)
o Balti jaamast: buss nr 21 kuni peatuseni Lille, sealt istuda buss nr 33 peale kuni peatuseni Autobussikoondis, sealt jalutada (5 min)
• Avatud iga päev 10.00-21.30.
• Mõeldud nii harrastajatele kui ka profimängijatele
• Ühe väljaku kasutamine tööpäevadel kl 10.00-17.30 4 eurot tund, pärast seda 14 eurot, nädalavahetuseti terve päeva vältel 4 eurot tund.
• 2016. aasta suvehooajaks plaanitakse parandada riietumis- ja pesemisvõimalusi ning luua lisaks erinevaid vaba aja veetmise võimalusi.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare