Põhiturniiril kuuenda koha saavutanud Cuprum ja viiendaks tulnud Olsztyni Indykpol AZS otsustasid viienda-kuuenda koha seeria avavaatuses võitja nelja geimiga, kui võõral väljakul mänginud Indykpo saavutas 3:1 (-16, 24, 16, 21) paremuse. Ka põhiturniiri mõlemas omavahelises vastasseisus jäi peale Indykpol, kirjutab volley.ee.

Rünnakul 50-protsendilist efektiivsust näidanud Täht lõi 26-st tõstest punktiks 13 ning lisas kaks blokipunkti ja ühe pallinguässa, olles 16 punkti ja kasuteguri pluss seitsmega võõrustajate parim. Puparti üheksast punktist seitse tulid rünnakul (39%), üks blokis ja üks pallingul. Kolmandik (75-st 25) Olsztyni mängijate pallingutest olid suunatud Tähe aadressil, Pupart võttis vastu 21 vastasmeeskonna pallingut. Eesti koondislased esinesid seejuures vastavalt 48-protsendilise ja 43-protsendilise efektiivsusega.

Kahest mängust koosneva 5.-6. koha seeria korduskohtumine on kavas 12. aprillil Olsztynis.