Ardo Kreek mängis hästi, tuues 14 punkti (rünnak 75%), teatab volley.ee. Küll aga oli võõrsil edukas Arago de Sete, lüües Tourcoingit 3:0. Keith Pupart aitas võitjameeskonda 15 punktiga. Sete meeskond on kuues, püsides kenasti playoff-kursil.

Silmapaistvad numbrid mängis Prantsuse tippsarjas välja Polina Bratuhhina-Pitou. Terville´i Florange (10.) küll kaotas Hainault´ naiskonnale (11.) võõrsil 0:3, kuid Polina võiduprotsent rünnakul oli hämmastav: 87. Viieteistkümnest tõstest lõi ta punktiks 13. Paraku tuleb tema naiskonnnal võidelda tippsarja jäämise eest. Kaksikõde Natalja kogus ühe punkti, Eliisa Peit sekkus mängu teises geimis ja sai teha kaks servi.

Soome meistrivõistluste poolfinaalseerias võitis LP Viesti WoVo naiskonda kaks korda 3:0, Anu Ennok tõi vastavalt üheksa ja seitse punkti. Viesti vajab edasipääsuks finaali veel üht võitu.

LekaVolley kaotas veerandfinaalseeria avamängus 0:3 (-22, -12, -25) põhiturniiri teisele Kokkola Tiikerit võistkonnale, Mart Tiisaarelt LV kontole 11 punkti.